Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1988 Yılında Test Teknik adıyla Karaköy şubemizden çıktığımız yola, satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini esas alan ilkelerimiz sayesinde, sürekli müşteri portfoyünü genişletmiş bir şirket olarak, Test Klima Ltd.Şti. adıyla Mecidiyeköy şubemizde devam etmekteyiz.

18 Yıllık bir geçmişin verdiği, bilgi birikimi, deneyim ve tecrübe ile İklimsa’nın "A" kalite servis belgesine sahip sayılı merkezlerinden biri olmayı başardık. Yoğun satış hacmimizin verdigi imkanlarla da müşterilerimize en uygun fiyatı verme olanağına haiziz.

Ukrayna, Odessa'daki şubemizle yurtdışına açılan şirketimiz, geçmişten aldığı ivmesini sürekli arttırarak hızlanan büyümesine, güvenle devam etmektedir..

Hizmet Politikamız

Zamanın çok kıymetli olduğu günümüzde yoğun iş temposu içinde hayatı kolaylaştırmak amacıyla, Test klimaya gönül verenlere daha iyi hizmet verebilmeyi, gerekirse tüketicilerin mağazamıza gelmesine gerek kalmadan en iyi hizmeti ayağına götürmeyi arzuluyoruz. Ülkenin her noktasına hızlı ve garantili teslimat ve uygun ödeme seçenekleriyle hızlı çözümler sunuyoruz.

Test klima  olarak başarımızın sırrı “ürün kalitesi, güçlü satış teşkilatı ve etkin satış sonrası servisler ”dir. Bu formül kuruluşumuzdan bu yana hiçbir zaman değişmemiştir.

Bugün bulunduğumuz tüm pazarlarda müşterilerimizle ilişkilerimiz satışla birlikte sona ermez; aksine ürünlerimizi satın almalarıyla birlikte başlar ve devam eder. Müşteri memnuniyeti modelimiz, standart hale gelmiş olup işin daha kaynağında müşteriye yönelik olmanın esası olarak “Toplam Kalite İlkemizi” ön plana çıkaran politikamızı şekillendirmektedir.

Müşterilerimize ve çalışanlarımıza en yüksek faydayı sağlamak için çevre dostu, yenilikçi, güvenilir, teknolojik ve rekabetçi ürünleri sunarak, yaşanılan her ortamdaki hava kalitesini yükseltmek politikamızın temelini oluşturur.

Test klima ailesi olarak, kurulduğu günden bu yana kaliteyi geliştirme anlayışımıza hız kesmeden devam etmekte ve müşterilerine en iyi satış ve satış sonrası destek sunarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde olduğu fikrini benimsemekteyiz. Bünyemizde çalışan personelimizin bilgi becerilerini genişletmek adına düzenli olarak toplantılar ve eğitim seminerleri gerçekleştirmekteyiz. Her geçen gün yenilenen hizmet politikamızla klima sektöründe lider bir kuruluşuz.

Kalite anlayışımız gereğince şirketimiz müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı hedeflerken, en ucuz fiyat politikası ile sadece ürün satmayı değil çözüm oluşturmayı da hedef edinmekteyiz.

 

Değerlerimiz

Güvenilir Olmak: Dürüst çalışmayı ve iş ahlakını ön planda tutarak beklentilere zamanında cevap vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirerek verdiğimiz sözü tutmak en büyük değerimizdir.

İnsana ve Çevreye Duyarlı Olmak: Her geçen gün yenilenen teknolojiyle, kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilinciyle, insana ve çevreye dost cihazlarımızı müşterilerimizin hizmetine sunmak. 

Müşteri Merkezli Hizmet: Müşterilerimize etkili, gerçekçi ve somut çözümler sunarak, sadece iş yükümlülüklerinden doğan hizmetleri yerine getirmenin ötesinde %100 memnuniyeti sağlamak.

Şeffaf Olmak: Hizmetlerimizde ve iletişimlerimizde açık olmak, şeffaf ve anlaşılabilirlik.

Çözüm Odaklılık: Profesyonel ekibimizle birlikte çalışmaya olan inancımızla hızlı hizmetler sunmak, sorunlara kesin çözümler üretmek.

Tutkulu Olmak: Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği değer ile, mesleki ve kurumsal hedeflerimizden taviz vermeden, çalışanlarımızın yarattığı büyük sinerji ile çalışmayı tutkuya dönüştürmek.

İKLİMSA HAKKINDA

Dünyanın lider klima ve kombi markaları 26 yıllık deneyim ve Sabancı güvencesi ile İklimsa’da buluştu. 
İklimsa, Sabancı’nın en yeni markası olarak bir Hacı Ömer Sabancı Holding kuruluşu olan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş çatısı altında hizmet vermektedir. 

Türkiye’de ilk defa ve yepyeni bir sektör yaratan İklimsa; Mayıs 2006’dan itibaren yeni yüzü ve hizmet ilkeleri ile çalışmaya başlamıştır. 

Hizmet verdiğimiz tüm tüketicilerimizin beklentilerini aşan, fark yaratan ve tutarlı bir hizmet politikası izlemek İklimsa ilkelerinin temelidir. info@testklima.com www.testklima.comwww.iklimsakadıköy.com
         VİZYON VE MİSYONUMUZ

 

    * Cihazlarımızın satış ve servis hizmetlerindeki organizasyonları           eksiksiz ve kaliteli bir şekilde sunmak

§  100  Müşteri odaklı faaliyet göstermek.

§  Avrupa standartlarından hizmet vererek evrenselliği yakalamak

§  Sektörün ve müşterilerin gereksinimlerini sürekli geliştirmek

§  Müşteri beklentilerini eksiksiz algılamak, bu beklentileri çalışmalarımıza yansıtmak

§  Profesyonel çözümler üretmek

§  Gelişime açık, modern bir anlayış benimsemek.

§  İnternet teknolojisinin tüm renklerini taşımak

§  Multi split , Mini vrv ve vrv (vrf) klimaları en uygun fiyat,en duğru secim, bilinçli montaj ve en kaliteli ürünü en ucuza sorunsuz bir şekilde müşterilerimize sunmak.

§  İklimsa catısı altında 3 kez Türkiye birincisi, 2 kez Türkiye ikinciliyi ve 1 kerede  Türkiye 3 almış ödülü bir bayi ve seviş olarak yeni ödüller için şeffaflık ve işbilirlik ilkelerinde ödün vermeden yürüyeceyiz.

Güvenli Alışverişin Adresi

Dünya standartlarında şifreleme ve koruma sistemleri ile alışverişinizin güvenliğini sağlarken aynı zamanda müşteri hizmetleri ve garanti hizmetlerimiz ile sizin her zaman yanınızdayız. İnternet' ten huzur içinde alışverişin adresine bankalarımızın güvencesi ile sizleri de bekliyoruz. Her gün daha iyi hizmet sunabilmek için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Amacımız

 

§  Müşterilerimiz için değer oluşturmak, ihtiyaç beklentilerine kaliteli ve istikrarlı karşılık vermek önceliklerimizdendir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

§  Bugüne kadar perakende mağazalarıyla alışveriş yapmış, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle de yüzbinlerce müşterisinin memnuniyetini kazanmış İklimPlus olarak hizmet ağımızı geliştirerek şimdi de online alışverişin öncüsü olabilmek için çalışmalarımıza var gücümüzle devam ediyoruz.

§  Müşterilerimize dünyaca üstünlüğünü ispatlamış cihazları fiyat değer ilişkisi doğrultusunda sunmak ve kurumumuzun referanslarını daha geniş kitlelerle buluşturmak.

§  Müşterilerimizle satış işlemleri gerçekleştirirken kaliteli olan ile kalitesiz olan cihazların arasındaki farkı uygulamalı olarak göstermek, üstün performanslı  bir ürünün muadilinin sadece farklı kalitede cihazlarla giderilebileceğini göstermek

 

§  Müşterilerimizi; güvenli, sağlıklı ve doğa dostu, ileri düzey performans sağlayacak şekilde tasarlanmış cihazlarımızla buluşturarak onların kaliteli yaşam ve konforlu bir hayat isteklerine cevap vermek amaçlarımızdandır.

klima_servisi

 

 
ÇAĞRI ATIN BİZ SİZİ ARAYALIM
0 532 683 84 33
0 212 274 15 38
Mail : info@testklima.com