Servis Hizmeti

Hücreli Tip Klima Santralleri Ve Aspiratör İmalat Bakım Ve Servis Hizmetleri Soğutma Grubları satış bakım ve servis hizmetleri Soğuk Odalar satış bakım ve servis hizmetleri Nem Alma Ve Nem Verme Cihazları Satış Bakım Ve Servis Hizmetleri Havalandırma sistemi kanal ve aksesuarları imalat ve montaj işleri İzalasyon sistemleri satış ve taahhüt işleri Otomatik Kontrol malzemeleri satış ve servis hizmetleri Fan-Coil cihazları satış bakım ve sipariş hizmetleri Havalandırma filtresi imalat satış ve montaj işleri Elektrik pano ve hat çekme işleri Split tip klimalar satış servis ve bakım hizmetleri Temiz oda sistemleri satış ve monyaj hizmetleri Bilgisayar Klimaları satış servis ve bakım hizmetleri Mekanik tesisat işleri montaj işleri Paslanmaz çelik baca yapımı ve montaj işleri

Klimanızın sorunsuz çalışması için periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Aksi durumda;

Klimanızın performansı düşer,
Klimanızın enerji sarfiyatı artar,
Klimanızda hoş olmayan kokular oluşur,
Klimanızın kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır,
Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır,
Klimanızın drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur,
Klimanızın elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur.
Astım ve benzeri hastalıklara sebebiyet verir.

Ürünler elinize ulaştığında İstanbul için 0212 274 15 38  çağrı merkezini,  İklimsa Mecidiyeköy-iklimsa kadıköy çağrı merkezi veya info@testklima.com adresinden en yakın yetkili servise ulaşıp klima montajınızı ücretsiz yaptırtabilirsiniz (Ücretsiz montaj sadece duvar tipleri için geçerlidir). Garanti belgesi montajı yapan yetkili servis tarafından onaylanarak size teslim edilecektir.

Ücretsiz Kurulum

Klimanın standart bir eve veya işyerine kurulması için gerekli olan montaj parçaları, montaj esnasında ücretsiz olarak verilmektedir.

Klimanın çalıştırılması için gereken montaj işlemleri ve parçaların temini (dış ünite askısı, iç-dış ünite arasındaki bakır boru, drenaj borusu ve ara bağlantı kablosu ve duvar tipi klimalarda montaj bedeli 5 metreye kadar dahildir.) yetkili servisler tarafından ilgili montaj prosedürü çerçevesinde ücretsiz olarak sağlanır.

Ücretsiz Montajı Yapılan Klima Tipleri

§  Tüm duvar tipi modelleri

§  Duvar tipi inverter modeller

Ücretli Montajı Yapılan Klima Tipleri

§  Salon tipi

§  Kaset tipi

§  Kanallı tip

§  Yer tavan tipi

§  Tavan tipi

§  Yer tipi

§  Multi tip

§  Hava perdeleri

Ücretli montaj fiyatlarını öğrenmek için yetkili servisleri arayabilirsiniz. Montaj ücretleri İklimsa tarafından belirlenir ve tüm Türkiye için geçerlidir.

Klimanın kurulacağı mekânda yeterli ve güvenli bir elektrik tesisatı bulunması zorunludur. Klima için gerekli olan elektrik tesisatının tüketici tarafından çektirilmesi gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen montaj işlemi sırasında montaj işçiliği için tüketiciden herhangi bir ücret talep edilmez

 
ÇAĞRI ATIN BİZ SİZİ ARAYALIM
0 532 683 84 33
0 212 274 15 38
Mail : info@testklima.com