/ YORK EKKC12DC-ALA 12000 BTU MULTİ KASET TİPİ iç ünite

.

YORK EKKC12DC-ALA 12000 BTU MULTİ KASET TİPİ iç ünite

İç Üniteler

Ürün Kodu :YORK EKKC12DC-ALA 12000 BTU MULTİ KASET TİPİ iç ünite
Isıtma :12.000 BTU/h
Soğutma :12.000 BTU/h

Teknik Özellikleri

Fonksiyonlar

Fiyatlar


 YORK MULTİ SPLİT KASET TİPİ İÇ ÜNİTE 

Montaj Bilgisi  =  Multi Tip Klimalarda Montaj ve Boru Seti Hariçtir.(İÇ ÜNİTE ve DIŞ ÜNİTE MONTAJLARI AYRI AYRI HESAPLANIR LÜTFEN SEVİSE DANIŞINIZ)

Model Kodu           EKKC12DC-ALA

BTU Hakkında

Kapasite kw       Soğutma    3,5

Kapasite kw       Isıtma          3,85

Güç Tüketimi  kw                       0,07

Borulama           Gaz Hattı(inç)       3/8

                          Sıvı Hattı(inç)     1/2

Drenaj Hattı    Çap(mm)                    31

                          Et Kalınlığı(mm)   3

Net Ağırlık kg                                  25

Ses Basıncı                                         37/33
Boyutlar (mm)                          840x840x190

 Klima Türü                YORK MULTİ SPLİT KASET TİP İÇ ÜNİTE

 

DC Inverter Teknolojisi ve 180 Sinüs DalgasıSabit frekanslı, klasik klimalarda kompresör sürekli açılıp kapanarak çalışır ve enerji harcamaları, bu dur/kalk esnasında en yüksek seviyeye ulaşır. Inverter teknolojisine sahip Midea klimalar, kapasitesini kendisi otomatik olarak ayarladığı için kompresördeki duruş/kalkışlar en aza iner, enerjiyi verimli kullanma olanağı en üst seviyeye çıkar. Enerji tüketiminde %30-40 tasarruf etme imkânı olur. Ayrıca ısı saptamaları klasik klimalara göre çok daha az olduğundan kullanıcısına daha konforlu bir ortam sunar. 

DC inverter tipi birçok klima sadece 120 sinüs dalgası frekansında kontrol imkânı verirken, Midea klimanın üstün yenilikçi teknolojisi ile bu aralık çok daha geniş olan 180 sinus dalgasına çıkmaktadır. Dolayısıyla, sıradan DC Inverter teknolojisine sahip klimalara göre daha fazla enerji tasarrufu, daha sessiz çalışma ve çok daha dengeli hava ile şartlandırılmış bir ortam yaratır.
 
AA Sınıfı Enerji VerimliliğiKlimaların, soğutma modunda enerji verimlilik oranı (EER) ve ısıtma modunda performans kat sayısı (COP) ne kadar yüksek ise enerji verimliliği de o kadar yüksektir. Bu özellik sayesinde, klasik klimalara göre hem soğutma modunda hem ısıtma modunda yüksek enerji verimliliği sağlanır. Bu da daha az enerji ile çok daha fazla performans yani elektrik tasarrufu ve ekonomi demektir.
 
Kendinden Drenaj PompalıKaset tipi split klimalarda kendi içindeki drenaj pompası sayesinde yoğuşma suyunu 750 mm yukarıya kadar pompalama imkanı vardır.
 
Geniş Açılı Hava ÜflemeStandart kaset tipi klimalara nazaran, Midea kaset tipi split klimalar 4 yöne geniş açılı üfleme yapısına sahiptir. Bu şekilde çok daha fazla köşe ve noktaya şartlandırılmış hava ulaşır, odanın her köşesinde dengeli bir iklimlendirme gerçekleştirilir.
 
Uzun Borulama MesafesiStandart kanallı tipi klimalarda yatay borulama mesafesi 25 – 30 metre civarındayken Midea kanallı tip DC Inverter klimalarda bu mesafe 50 metreye kadar çıkarak, montajdan yüksek performans alınmasını sağlamaktadır.
 
-15 °C Dış Ortam Şartlarında IsıtmaÜstün teknolojik özellikleri sayesinde Midea Klima, dış hava sıcaklığı -15 °C olduğu zamanlarda bile, ısıtma modunda güvenle çalışarak konforunuzdan öden vermez.
 
Super SlimMidea 24K BTU / 48K BTU kaset tipi split klimaların iç üniteleri özel dizayn ince gövdesi ile mükemmel bir montaj kolaylığı sağlar. Alçak tavan ve yeteri kadar boşluk olmayan tavan mesafelerinde kolaylıkla montaj gerçekleştirilebilir.
 
Taze HavaStandart kaset tipi split klima modellerinde soğutma, ısıtma, nem alma gibi fonksiyonlar ile yapılan hava temizleme işlemleri, iç mekanda bulunan havanın devamlı sirkülasyonu ile sağlanır. Klima üniteleri tarafından hiçbir zaman dış ortamdan taze hava girişi yapılmaz. Sadece dış ortamdan iç mekana ısı transferi veya iç mekandaki ısının dış ortama transferi olur. Bu tip çalışma sistemlerinde ortama taze hava sadece pencere veya kapı açılarak sağlanabilmektedir. Midea kaset tipi split klimalarda kullanılan özel fan sistemi ile iç ünitede negatif basınç yaratarak dış ortamdan içeriye bağlanacak spiral bir hortum yardımıyla taze hava verilebilir. Bu sayede oksijen oranı ve taze hava miktarı hep yüksek seviyede tutulabilir.
 
Anti-Cold Hava FonksiyonuStandart kaset tipi split klimalarda ısıtma modu devrede iken, iç ünite bataryası ısınana kadar klimalar ortama soğuk hava üfler. Ancak bu tip klimaların aksine Midea kaset tipi DC Inverter split klimalarda, konfor ön planda tutulur, ileri teknolojik yapısı ile ısıtma modunda iken batarya ısınana kadar klima üfleme yapmaz.
 
999 TL
 
ÇAĞRI ATIN BİZ SİZİ ARAYALIM
0 532 683 84 33
0 212 274 15 38
Mail : info@testklima.com