/ MITSUBISHI HEA.İN.SRK 35ZJX-S DUVAR TİPİ İNVERTER

.

MITSUBISHI HEA.İN.SRK 35ZJX-S DUVAR TİPİ İNVERTER

Duvar Tipi Klimalar

Ürün Kodu :MITSUBISHI HEA.İN.SRK 35ZJX-S DUVAR TİPİ İNVERTER
Isıtma :14.671 (3.070 - 17.401) BTU/h
Soğutma :11.942 (3.070 - 13.989) BTU/h

Teknik Özellikleri

Fonksiyonlar

Fiyatlar


Model     SRK35ZJX-S
Güç Kaynağı     220 V, 1 Faz, 50 Hz.
Kapasite Soğutma kW 3,50 (0,89 - 4,10)
BTU/h 11.942 (3.070 - 13.989)
Isıtma kW 4,30 (0,89 - 5,10)
BTU/h 14.671 (3.070 - 17.401)
Sarfiyat Soğutma kW 0,84 (0,19 - 1,01)
Isıtma kW 0,96 (0,23 - 1,35)
EER (Soğutma)     4.14
COP (Isıtma)     4.48
Enerji Seviyesi Soğutma   A
Isıtma   A
Ses Seviyesi Soğutma İç Ünite dBA 22
Soğutma Dış Ünite dBA 50
Filtreler     Allergen system,Self Clean Operation,Allergen Filter,Sun filter

 

 
3D DC Inverter TeknolojisiSabit frekanslı, klasik klimalarda kompresör sürekli açılıp kapanarak çalışır ve enerji harcamaları en yüksek seviyeye ulaşır. Inverter teknolojisine sahip Midea klimalar, kapasitesini kendisi otomatik olarak ayarladığı için kompresördeki duruş/kalkışlar en aza iner, enerjiyi verimli kullanma olanağı en üst seviyeye çıkar. Enerji tüketiminde %30-40 tasarruf etme imkânı olur. Ayrıca ısı saptamaları klasik klimalara göre çok daha az olduğundan kullanıcısına daha konforlu bir ortam sunar. 

DC Inverter tipi birçok klima sadece 120 sinüs dalgası frekansında kontrol imkânı tanırken Midea DC Inverter teknolojisi bu aralığı, çok daha geniş olan 180 sinus dalga frekansında kullanmaktadır. Bununla da yetinmeyen Midea bu ileri teknolojiyi şimdi 3D teknolojisi ile geliştirerek, kompresörü + dış ünite fanını + iç ünite fanını da DC Inverter teknolojisinde imal etmektedir. Bu yenilikçi teknoloji ile çok daha verimli ve sessiz çalışma elde edilmekte ve konfor şartları çok yükseklere taşınmaktadır.
 
İyonizer PlusMidea klimanın geliştirilmiş iyonizer teknolojisi sayesinde hem pozitif hem de negatif iyonlar üretilmektedir. Negatif ve pozitif iyon molekülleri bir araya gelerek, havadaki bakterilerin yok edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca negatif iyonlar yaşadığımız ortamın havasının, ormanlık alan, nehir, akarsu yanı vb doğal ortamlardaki gibi enerjik ve ferah olmasını sağlar. Bu sayede vücudumuzdaki stres azalır, kendimizi daha dinç ve tazelenmiş hissederiz.
 
Kendi Kendini TemizlemeUzaktan kumandadaki “Clean” tuşuna basıldığında, iç ünite fanı otomatik olarak evoparatör üzerindeki yoğuşma suyunu kurutarak temizler. Bu sayede evoporatör üzerindeki bakteri ve mantarların üremesinin önüne geçilmiş olur. Midea klimanızdan gelen havanın sürekli temiz ve yüksek kaliteli olması sağlanır.
 
Tasarım Harikası Hareketli Ön PanelMidea Y Serisi, sadece ileri teknolojik farklılıkları ve avantajları ile değil, aynı zamanda tasarım harikası, estetik özel dizayn ile de rakiplerinden öndedir. Çalışma esnasında yukarı doğru otomatik olarak ilerleyen ön panel, klima kullanılmadığı zamanlarda otomatik olarak tekrar yerine dönerek etkileyici görüntüsünden ödün vermez Bu teknolojik yenilik sayesinde emiş havası direnci minimum seviyede tutar.
 
Golden FinBirçok klasik klimada olmayan üstün Golden Fin özelliği sayesinde, kondenser (dış ünite ısı plakası)üzerinde su tutulması engellenerek, buz çözme prosesi hızlandırılır. Böylelikle dış ünite ısı plakaları, tuzlu hava, yağmur ve diğer bazı kimyasal aşındırıcı, pas yapıcı dış etkenlere karşı kendini korur, ilk günkü verimliliğinde hiçbir şey kaybetmeden uzun ömürlü çalışır. Aynı teknoloji ile üretilmiş olan evoporatör (iç ünite ısı plakası) üzerinde de bakteri oluşumu engellenir, daha temiz hava soluma imkânı oluşur.
 
A+ Enerji VerimliliğiKlimaların, soğutma modunda enerji verimlilik oranı (EER) ve ısıtma modunda performans kat sayısı (COP) ne kadar yüksek ise enerji verimliliği de o kadar yüksektir. Midea’nın üstün ileri teknolojisi sayesinde, Vertu serisi DC Inverter klimalar göre çok daha yüksektir. Hem soğutma hem de ısıtma modunda A+ sınıfı yüksek enerji verimliliği sağlar. Bu da elektrik tasarrufu ve ekonomi demektir.
 
-15 °C Dış Ortam Şartlarında IsıtmaÜstün teknolojik özellikleri sayesinde Midea Klima, dış hava sıcaklığı -15 °C olduğu zamanlarda bile, ısıtma modunda güvenle çalışarak konforunuzdan öden vermez.
 
4600 TL
 
ÇAĞRI ATIN BİZ SİZİ ARAYALIM
0 532 683 84 33
0 212 274 15 38
Mail : info@testklima.com