/ EFLC48FS-AAA York Salon Tipi on-of Klima R410A

.

EFLC48FS-AAA York Salon Tipi on-of Klima R410A

Salon Tipi Klimalar

Ürün Kodu :EFLC48FS-AAA
Isıtma :48.000 Btu/h
Soğutma :52.000 Btu/h

Teknik Özellikleri

Fonksiyonlar

Fiyatlar


 York Salon Tipi On-Off 48000 Btu Klima

Şık Görünüm
Hayal Gücünüze ilham verecek dinamik LED ekran..
Yardımcı (yedek motorlu) Isıtma
Enerji tasarrufu sağlayan yardımcı ısıtıcı...

Auto Clean ; Ürün kapandıktan sonra cihazın içindeki nemin kurutulması için fan çalışmaya devam eder.Böylelikle zararlı organizmaların üremesini engelleyen kuru ve temiz ortam sağlanmış olur.

Comfortable Sleep Mode ; Kullanıcının konforlu bir uyku sürmesi için iç mekan sıcaklığı otomatik olarak artar veya azalır.

Auxiliary Heating ; Yardımcı isıtıcı ile hem ısıtma kapasitesini arttırırken aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar.

3D Airflow ; Üç yönlü hava üfleme fonksiyonu

Cold Air Prevention ; Belli bir sıcaklığa gelmeden ortama hava üflemez. Kış günleri klimam soğuk hava üflüyor şikayeti ile karşılaşmazsınız.

Clock Display ; Saat göstergesi

Self-Diagnosis ; Kendi kendine arıza teşhisi ve koruma fonksiyonu.

Auto Restart ; Elektrik kesintilerinde kendiliğinden çalışma fonksiyonu.

LED Display ; Led ışıklı göstergeler.

Lock ; Kilit Fonksiyonu.

Güç Kaynağı     380 V, 3 Faz, 50 Hz.
Kapasite Soğutma kW 13,63
BTU/h 46.500
Isıtma kW 15,97 + 3,0
BTU/h 54.500 + 10.236
Sarfiyat Soğutma kW 4,50
Isıtma kW 5,25 + 3,00
EER (Soğutma)     3.02
COP (Isıtma)     3.05
Enerji Seviyesi Soğutma   B
Isıtma   D
Ses Seviyesi Soğutma İç Ünite dBA 44
Soğutma Dış Ünite dBA 60
Filtreler     R410A

 

Taze HavaStandart kaset tipi split klima modellerinde soğutma, ısıtma, nem alma gibi fonksiyonlar ile yapılan hava temizleme işlemleri, iç mekanda bulunan havanın devamlı sirkülasyonu ile sağlanır. Klima üniteleri tarafından hiçbir zaman dış ortamdan taze hava girişi yapılmaz. Sadece dış ortamdan iç mekana ısı transferi veya iç mekandaki ısının dış ortama transferi olur. Bu tip çalışma sistemlerinde ortama taze hava sadece pencere veya kapı açılarak sağlanabilmektedir. Midea kaset tipi split klimalarda kullanılan özel fan sistemi ile iç ünitede negatif basınç yaratarak dış ortamdan içeriye bağlanacak spiral bir hortum yardımıyla taze hava verilebilir. Bu sayede oksijen oranı ve taze hava miktarı hep yüksek seviyede tutulabilir.
 
Bağımsız Nem Alma SistemiMidea salon tipi split klimalarda, bu fonksiyon ile ortam ısısı değiştirilmeden havadaki nem güçlü olarak toplanabilmektedir. Havadaki nem miktarının kontrollü ve düşük olması daha sağlıklı, rahat ve konforlu yaşam alanları yaratır.
 
Anti Korozif Ön KabinÖzel kaplama teknolojisi sayesinde, Midea salon tipi split klimalar yüzeylerinde kir, pas ve leke tutmaz. Bu şekilde her zaman temiz kalarak ortak kullanım alanlarında ideal çözüm olmaktadır
 
Gümüş İyon Filtresiİç ünitede bulunan nano gümüş iyon filtre sistemi, iyon salınımı yaparak hem bakterileri öldürmeye yarar hem de bakteri aktivitesini iç yapılarını yok ederek durdurur. Bu fonksiyon ile ortama tamamen temizlenmiş hava verir.
 
Uzun Fan Üfleme MesafesiKaset tipi split klimalarda bu fonksiyon ile ortam ısısı değiştirilmeden havadaki nem güçlü olarak toplanabilmektedir. Havadaki nem miktarının kontrollü ve düşük olması daha sağlıklı, rahat ve konforlu yaşam alanları yaratır.
 
Hata Teşhis ve Otomatik KorumaCihaz, bu ileri teknolojik özelliği sayesinde, beklenmedik sürprizlerle kullanıcının yarı yolda kalmasını önler. Hataları elektronik olarak teşhis ederek, panel üzerinde bu hataları kodlama ile gösterir ve direkt olarak koruma moduna geçer.
 
Sessiz ÇalışmaÜstün teknolojisi ve özel dizaynı sayesinde Midea klimalar sessiz çalışma, huzurlu ve rahat bir ortam sağlar.
 
RoHS (Restruciton of Hazardous Sustances)RoHS (Zararlı Madde Kullanımının Sınırlandırılması) direktifi, elektronik ekipmanlarda kullanılan kurşun ve benzeri potansiyel zararlı maddelerin kullanımının kısıtlanmasını içermektedir. Midea çevre dostu yer/tavan tipi split klimalar RoHS standartlarına uygun olarak üretilir.
 
R410AR410A soğutma sistemlerinde kullanılan HFC grubunda yer alan soğutucu akışkandır. Bu akışkan, hem küresel ısınmaya neden olmayan, ozon tabakasına zarar vermeyen, çevre ve insan dostu, soğutma özelliğine sahiptir hem de enerji verimi diğer soğutucu akışkanlara göre daha yüksektir.
4.600 TL
 
ÇAĞRI ATIN BİZ SİZİ ARAYALIM
0 532 683 84 33
0 212 274 15 38
Mail : info@testklima.com